Kuzey Amerika'nın 42 Kelebeği ve Hareketli Kanat Çırpışları

Bu yazının içerik özgünlüğü henüz kategorize edilmemiştir. Eğer merak ediyorsanız ve/veya belirtilmesini istiyorsanız, gözden geçirmemiz ve içerik özgünlüğünü belirlememiz için [email protected] üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

"Kuzey Amerika'daki kelebeklerden bize ne?" diye düşünüyor olabilirsiniz. Aslında kısmen haklısınız da; ancak bu hareketli görsel öylesine etkileyici olmuş ki, Türkçeye kazandırmadan duramadık. Ayrıca, kelebeklerle ilgilenen okurlarımızın özellikle faydalı bulacağı bir görsel olduğu kanısındayız.

Fotoğraf üzerine tıklayarak büyük boyda görebilirsiniz.

Umarız faydalı olur.

 

Kaynak: TableTopWhale

Doğal Denge Noktaları: Arılar Yok Olursa, İnsanlar da Yok Olur mu?

Sorular ve Cevaplar: Deneyler ve Evren

Yazar

Katkı Sağlayanlar

Çağrı Mert Bakırcı

Çağrı Mert Bakırcı

Editör

Evrim Ağacı'nın kurucusu ve idari sorumlusudur. Popüler bilim yazarı ve anlatıcısıdır. Doktorasını Texas Tech Üniversitesi'nden almıştır. Araştırma konuları evrimsel robotik, yapay zeka ve teorik/matematiksel evrimdir.

Konuyla Alakalı İçerikler

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
Geri Bildirim