Köpekbalığı Sezaryeni: 3 Yavrunun Kurtarılışı

Bu yazının içerik özgünlüğü henüz kategorize edilmemiştir. Eğer merak ediyorsanız ve/veya belirtilmesini istiyorsanız, gözden geçirmemiz ve içerik özgünlüğünü belirlememiz için [email protected] üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Bu videoda, Afrika'nın Cape Town kentinde ölerek sahile vurmuş bir köpekbalığının karnını bilinmeyen bir sebeple kesen şahsın, beklemediği bir şekilde 3 yavruyla karşılaşmasını ve yavruların ölümden kurtarılışını izleyeceğiz. Aslında konuşmalarına bakılacak olursa annenin karnında yavru bulmayı bekliyor gibiler ama şakalaşıyor da olabilirler. Buna rağmen, zaten ölmüş bir hayvan üzerinde meraklarını gidermeleri, tam 3 yavruya hayata tutunma şansı verdi!

Başlıktan da tahmin edebileceğiniz gibi, videoda bazı okurlarımız için rahatsız edici olabilecek görüntüler bulunmaktadır. Kendi tercihinizle izleyiniz.

Sezaryen hakkında daha fazla bilgi almak için buradaki makalemizi okuyabilirsiniz: http://evrimagaci.org/makale/365/

Kaynak: OrangeJeepDad (Videonun asıl sahibi, videoyu kaldırmıştır.)

Örümceğin Uyku/Pusu Hazırlığı

İşlevsel 6 Parmaklılık (Polidaktili)

Yazar

Çağrı Mert Bakırcı

Çağrı Mert Bakırcı

Yazar

Evrim Mühendisi. Evrim Ağacı'nın kurucusu ve idari sorumlusudur. Bilim anlatıcılığı ve popüler bilim yazarlığı ile uğraşıyor. ODTÜ mezunu. Doktorasını Texas Tech Üniversitesi'nden evrimsel robotik alanında aldı.

Konuyla Alakalı İçerikler

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
Geri Bildirim Gönder