Bu yazının içerik özgünlüğü henüz kategorize edilmemiştir. Eğer merak ediyorsanız ve/veya belirtilmesini istiyorsanız, gözden geçirmemiz ve içerik özgünlüğünü belirlememiz için [email protected] üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Yeni keşfedilen "kuzen gezegen"imize yönelik bir diğer fotoğraf daha... Şu anda farklı olasılıklara göre farklı çizimler yapılıyor, çünkü henüz tam olarak Kepler 186f'in özelliklerini bilemiyoruz. Bazı çizimler en kötü senaryoya göre yapılırken, bazı diğerleri daha optimistik senaryolara göre yapılıyor. Şu anda gezegen üzerindeki araştırmalar devam ediyor ve içeriğine dair bilgilerimiz arttıkça, çizimler de tek bir olasılığa indirgenecektir.

Şimdilik her olasılığı değerlendirmekte fayda var.

Evrim Ağacı'na her ay sadece 1 kahve ısmarlayarak destek olmak ister misiniz?

Şu iki siteden birini kullanarak şimdi destek olabilirsiniz:

kreosus.com/evrimagaci | patreon.com/evrimagaci

Öğrenmeye Devam Edin!
Evrim Ağacı %100 okur destekli bir bilim platformudur. Maddi destekte bulunarak Türkiye'de modern bilimin gelişmesine güç katmak ister misiniz?
Destek Ol
Gizle

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
Geri Bildirim Gönder