Kepler 186f ve Dünya

Bu yazının içerik özgünlüğü henüz kategorize edilmemiştir. Eğer merak ediyorsanız ve/veya belirtilmesini istiyorsanız, gözden geçirmemiz ve içerik özgünlüğünü belirlememiz için [email protected] üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Yeni keşfedilen "kuzen gezegen"imize yönelik bir diğer fotoğraf daha... Şu anda farklı olasılıklara göre farklı çizimler yapılıyor, çünkü henüz tam olarak Kepler 186f'in özelliklerini bilemiyoruz. Bazı çizimler en kötü senaryoya göre yapılırken, bazı diğerleri daha optimistik senaryolara göre yapılıyor. Şu anda gezegen üzerindeki araştırmalar devam ediyor ve içeriğine dair bilgilerimiz arttıkça, çizimler de tek bir olasılığa indirgenecektir.

Şimdilik her olasılığı değerlendirmekte fayda var.

Fotoğrafçılık İçin Hayatı Tehlikeye Atmak...

Einstein...

Yazar

Çağrı Mert Bakırcı

Çağrı Mert Bakırcı

Yazar

Evrim Mühendisi. Evrim Ağacı'nın kurucusu ve idari sorumlusudur. Bilim anlatıcılığı ve popüler bilim yazarlığı ile uğraşıyor. ODTÜ mezunu. Doktorasını Texas Tech Üniversitesi'nden evrimsel robotik alanında aldı.

Konuyla Alakalı İçerikler

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
Geri Bildirim Gönder