Kel Şempanze Cinder

Bu yazının içerik özgünlüğü henüz kategorize edilmemiştir. Eğer merak ediyorsanız ve/veya belirtilmesini istiyorsanız, gözden geçirmemiz ve içerik özgünlüğünü belirlememiz için [email protected] üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Cinder isimli bu şempanze, "Çıplak Cinder" olarak biliniyor çünkü alopecia areata isimli kıl dökme hastalığına yakalanan nadir hayvanlardan biri ve oldukça meşhur bir örnek. Her ne kadar şempanzeler, babunlar ve insanların aksine birbirinin fiziksel özellikleri hakkında fazla yargılayıcı ve küçümseyici olmasalar da, Cinder'ın ailesinin ve oyun arkadaşlarının ona bağlılığı ve ilgisi oldukça ilgi çekici. Belki de bu çıplak görünme trendini içten içe beğendiler ve kıskanıyorlar, kim bilir? 

Yanlış Dışkılıyoruz! Doğru Dışkılama Pozisyonu...

En Uykucu Böcek!

Yazar

Çağrı Mert Bakırcı

Çağrı Mert Bakırcı

Yazar

Evrim Mühendisi. Evrim Ağacı'nın kurucusu ve idari sorumlusudur. Bilim anlatıcılığı ve popüler bilim yazarlığı ile uğraşıyor. ODTÜ mezunu. Doktorasını Texas Tech Üniversitesi'nden evrimsel robotik alanında aldı.

Konuyla Alakalı İçerikler

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
Geri Bildirim Gönder