Kanserle Savaş: Angelo Merendino (imgur Sayfası)

Bu yazının içerik özgünlüğü henüz kategorize edilmemiştir. Eğer merak ediyorsanız ve/veya belirtilmesini istiyorsanız, gözden geçirmemiz ve içerik özgünlüğünü belirlememiz için [email protected] üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Metin olarak ne yazacağımızı bile bilemedik. Belki bilimin kanseri yenmesinin, bu alanda yapılan her çalışmanın ne kadar önemli olduğunu bir kere daha anlamanızı sağlar, ABD'li fotoğrafçı Angelo Merendino'nun meme kanseri olan eşinin hastalığı öğrenmelerinden sonra, onu kaybedene kadar çektiği bu fotoğraflar...

 
Bırakalım fotoğraflar anlatsın. 
 
Sadece, bu fotoğrafları görmemizi sağlayan, okurlarımızdan ve Yalansavar yazarı olan Işıl Arıcan'a teşekkür etmek istiyoruz. 
 
Buyrun:
 
Orjinal Site ve Kaynak: imgur
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Jennifer
6 Aralık 1971
22 Aralık 2011
"Her şeyi sevdim."
 
 

Okyanuslar ve Yaşam Alanları

Neandertallerin Ne Yedikleri Hakkındaki Mide Kaldıran Gerçek Bu Mu?

Yazar

Çağrı Mert Bakırcı

Çağrı Mert Bakırcı

Yazar

Evrim Mühendisi. Evrim Ağacı'nın kurucusu ve idari sorumlusudur. Bilim anlatıcılığı ve popüler bilim yazarlığı ile uğraşıyor. ODTÜ mezunu. Doktorasını Texas Tech Üniversitesi'nden evrimsel robotik alanında aldı.

Konuyla Alakalı İçerikler

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
Geri Bildirim Gönder