Kaka, Ekseriyetle Önemli...

Bu yazının içerik özgünlüğü henüz kategorize edilmemiştir. Eğer merak ediyorsanız ve/veya belirtilmesini istiyorsanız, gözden geçirmemiz ve içerik özgünlüğünü belirlememiz için [email protected] üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Sosyolojik analizler mutlaka önemli; evrimagaci.org/fotograf/118">buraya tıklayarak konu hakkındaki yazılarımızı görebilirsiniz.

Ancak kaka da bir o kadar önemli... Kakayı tanımak lazım. Kakayı bilmek lazım. Örneğin, evrimagaci.org/fotograf/65/6622">buraya tıklayarak kakanız hakkında kültürlenebilirsiniz. Buraya tıklayarak kakanızın kokusunun arkasındaki sır perdesini aralayabilirsiniz. Son olarak, buraya tıklayarak doğru kaka yapma yöntemini öğrenebilirsiniz.

Bunları Biliyordunuz?

''Bir Arada Büyütülen Şempanze ve Bebek'' Videosu Arkasındaki Müzik Bulundu!

Yazar

Çağrı Mert Bakırcı

Çağrı Mert Bakırcı

Yazar

Evrim Ağacı'nın kurucusu ve idari sorumlusudur. Popüler bilim yazarı ve anlatıcısıdır. Doktorasını Texas Tech Üniversitesi'nden almıştır. Araştırma konuları evrimsel robotik, yapay zeka ve teorik/matematiksel evrimdir.

Konuyla Alakalı İçerikler

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
Geri Bildirim