İnsan ve Diğer Hayvanlardaki Körelmiş Organlara Örnekler

Bu yazının içerik özgünlüğü henüz kategorize edilmemiştir. Eğer merak ediyorsanız ve/veya belirtilmesini istiyorsanız, gözden geçirmemiz ve içerik özgünlüğünü belirlememiz için [email protected] üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Dev boyda incelemek için evrimagaci.org/public/uploads/images/Evrimsel%20Biyoloji%20Albumu/Ansan_ve_Hayvanlarda_18_KArelmiA_Organlar.jpg">buraya tıklayabilirsiniz.

Bu görselimizde, insanlarda ve diğer hayvanlardaki körelmiş organlara bol miktarda örnek ve açıklama göreceksiniz. Görsel, A2, A3 veya A4 kağıt boyutlarında basılarak poster olarak da kullanılabilir.

Körelmiş organlar hakkında bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

İslam Alimleri: Modern Gökbilimin Kurucuları

Bitmeyen Kavga: Eşeysel Çatışma

Yazar

Çağrı Mert Bakırcı

Çağrı Mert Bakırcı

Yazar

Evrim Ağacı'nın kurucusu ve idari sorumlusudur. Popüler bilim yazarı ve anlatıcısıdır. Doktorasını Texas Tech Üniversitesi'nden almıştır. Araştırma konuları evrimsel robotik, yapay zeka ve teorik/matematiksel evrimdir.

Katkı Sağlayanlar

Fırat Cem Tuncel
Fırat Cem Tuncel
Görsel Düzenleme
Konuyla Alakalı İçerikler

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
Geri Bildirim