İlk Defa Bir Ses Duymanın Yarattığı İfade...

Bu yazının içerik özgünlüğü henüz kategorize edilmemiştir. Eğer merak ediyorsanız ve/veya belirtilmesini istiyorsanız, gözden geçirmemiz ve içerik özgünlüğünü belirlememiz için [email protected] üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Fotoğrafta gördüğünüz Harold Whittles isimli ufak bir çocuk. Harold, ne yazık ki doğuştan duyma engelli, bu sebeple doğduğundan beri hiçbir sesi duymayı başaramamış. Ne var ki, bilinmeyen bir tarihte Jack Bradley isimli bir fotoğrafçı tarafından çekilen bu fotoğrafa, sol kulağına takılan işitme cihazı sayesinde ilk defa sesleri duymayı başarabilmiş. 

Bu kare, Bradley tarafından Harold kendi sesini ilk defa duyduğu anda yakalanmış. 

Sanıyoruz her şeyi anlatmaya yetiyor.

Evrimin Ornitorenk Gerçeğine Mizahi Bir Bakış...

İnsanların Sınırsız Aptallığı: Dünya'nın İkinci Altı Bacaklı Ahtapotunu Yediler!

Yazar

Çağrı Mert Bakırcı

Çağrı Mert Bakırcı

Yazar

Evrim Ağacı'nın kurucusu ve idari sorumlusudur. Popüler bilim yazarı ve anlatıcısıdır. Doktorasını Texas Tech Üniversitesi'nden almıştır. Araştırma konuları evrimsel robotik, yapay zeka ve teorik/matematiksel evrimdir.

Konuyla Alakalı İçerikler

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
Geri Bildirim