İleriyi Görme Engelli Olmak Üzerine...

Bu yazının içerik özgünlüğü henüz kategorize edilmemiştir. Eğer merak ediyorsanız ve/veya belirtilmesini istiyorsanız, gözden geçirmemiz ve içerik özgünlüğünü belirlememiz için [email protected] üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

“Dünya üzerindeki en acınası insan, görme kabiliyeti olup da ileri görüşlü olamayandır.”

Helen Adams Keller (1880 – 1968), (Hem görme hem işitme engelli Amerikalı yazar, pedagog ve politik aktivist)

 

Modern bilimin en önemli özelliği, geleceği yaratma gücüne sahip oluşudur. Biz insanlar, yapacağımız seçimlerle bilim ve teknolojinin hayatlarımıza nasıl yön vereceğini belirlemekteyiz. Dolayısıyla parlak bir gelecek yaratmak da, kara bulutlar altında yaşamak da bizim elimizde... Tek ihtiyacımız olan öngörülü olabilmek... Aklın, mantığın, bilimin ışığından şaşmaksızın geleceği el ele inşa edebilmek...

Yer Çekimsiz Ortamda Bebek Yapmak

Bob Ross

Yazar

Çağrı Mert Bakırcı

Çağrı Mert Bakırcı

Yazar

Evrim Mühendisi. Evrim Ağacı'nın kurucusu ve idari sorumlusudur. Bilim anlatıcılığı ve popüler bilim yazarlığı ile uğraşıyor. ODTÜ mezunu. Doktorasını Texas Tech Üniversitesi'nden evrimsel robotik alanında aldı.

Konuyla Alakalı İçerikler

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
Geri Bildirim Gönder