Hüzünlü Geometri

Bu yazının içerik özgünlüğü henüz kategorize edilmemiştir. Eğer merak ediyorsanız ve/veya belirtilmesini istiyorsanız, gözden geçirmemiz ve içerik özgünlüğünü belirlememiz için [email protected] üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Geometrik unsurları insanlar gibi düşünmek bizi her zaman ilginç sonuçlara götürmüştür. Bir düşünün: Tüm yaşamınız bir doğru parçasıdır ve zamanla birlikte giderek uzar. Siz, sizin gibi sayısız doğru parçasının arasında bulunan bir çizgiden ibaretsiniz. Kimi zaman bu diğer doğru parçaları ile yolunuz kesişir ve bu, sizin geleceğinizi kökten değiştirir. Kimi zamansa sizi bambaşka yerlere götürecek olan doğru parçaları yanınızdan geçer gider ve hiçbir zaman etkileşmezsiniz.

Hüzünlü...

Kaynak: Twenty Two Words

Evrim, Abiyogenez, Panspermiya ve Maymunlar: Hipotez, Teori, Kanun

Sadece 2 Cümleden Oluşan Matematik Makalesi!

Yazar

Çağrı Mert Bakırcı

Çağrı Mert Bakırcı

Yazar

Evrim Ağacı'nın kurucusu ve idari sorumlusudur. Popüler bilim yazarı ve anlatıcısıdır. Doktorasını Texas Tech Üniversitesi'nden almıştır. Araştırma konuları evrimsel robotik, yapay zeka ve teorik/matematiksel evrimdir.

Konuyla Alakalı İçerikler
  • Anasayfa
  • Gece Modu

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
Geri Bildirim