Hıçkırığını Tutamayan Müzisyen

Bu yazının içerik özgünlüğü henüz kategorize edilmemiştir. Eğer merak ediyorsanız ve/veya belirtilmesini istiyorsanız, gözden geçirmemiz ve içerik özgünlüğünü belirlememiz için ev[email protected] üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Hıçkırığını Tutamayan Müzisyen

24 yaşındaki Lincoln'da yaşayan Chris Sands her iki saniyede bir hıçkırıyor ve bu durum bazen uykusunda da devam ediyor. Hipnoz ve yoga gibi birçok tedavi çeşidi deneyen gence hiçbir şey çare olamamış. Sorununun reflü yüzünden olduğunu düşünen Sands, Ebullient grubunun vokali.

Yalnızca Tic Tac Şeker Yiyen Genç Kız

Modern Teknolojiye Alerjisi Olan Kadın

Yazar

Çağrı Mert Bakırcı

Çağrı Mert Bakırcı

Yazar

Evrim Ağacı'nın kurucusu ve idari sorumlusudur. Popüler bilim yazarı ve anlatıcısıdır. Doktorasını Texas Tech Üniversitesi'nden almıştır. Araştırma konuları evrimsel robotik, yapay zeka ve teorik/matematiksel evrimdir.

Konuyla Alakalı İçerikler
  • Anasayfa
  • Gece Modu

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
Geri Bildirim