Hava, Kara, Deniz ve Uzay: Endeavour Uzay Aracı ve Golden Gate Köprüsü
Hava, Kara, Deniz ve Uzay: Endeavour Uzay Aracı ve Golden Gate Köprüsü

Bu yazının içerik özgünlüğü henüz kategorize edilmemiştir. Eğer merak ediyorsanız ve/veya belirtilmesini istiyorsanız, gözden geçirmemiz ve içerik özgünlüğünü belirlememiz için [email protected] üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Fotoğrafta, NASA tarafından üretilen 5. uzay gemisi olan ve şu anda emekliliğini yaşayan Endeavour (ya da teknik adıyla OV-105) gemisini, San Francisco'nun meşhur Golden Gate Köprüsü'nün üzerinden modifiye bir Boeing 747-100SR ile taşınmasını görüyoruz. Fotoğrafta aynı zamanda insan teknolojisinin geliştirdiği 4 temel taşıma aracı da bir arada görülüyor: kara, deniz, hava ve uzay. Muhteşem, öyle değil mi?

Çitalar ve Sesleri

Savunma Sistemi Hücrelerinin Evrimi

Yazar

Çağrı Mert Bakırcı

Çağrı Mert Bakırcı

Yazar

Evrim Ağacı'nın kurucusu ve idari sorumlusudur. Popüler bilim yazarı ve anlatıcısıdır. Doktorasını Texas Tech Üniversitesi'nden almıştır. Araştırma konuları evrimsel robotik, yapay zeka ve teorik/matematiksel evrimdir.

Konuyla Alakalı İçerikler

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
Geri Bildirim