Gezginler (Carl Sagan)

Bu yazının içerik özgünlüğü henüz kategorize edilmemiştir. Eğer merak ediyorsanız ve/veya belirtilmesini istiyorsanız, gözden geçirmemiz ve içerik özgünlüğünü belirlememiz için [email protected] üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Erik Wenquist tarafından hazırlanan bu videoda, Carl Sagan'ın "Gezginler" isimli bir konuşması, enfes bir görsel şölene dönüştürülmüş. Arkanıza yaslanın ve tadını çıkarın!

Teşekkür: Hazırlanan altyazıyı videoya gömen Mehmet Demiryay'a teşekkür ederiz.

Kaynak: Bu video, Erik Wenquist tarafından hazırlanmış, Evrim Ağacı tarafından altyazılandırılmıştır. Eğer içeriği beğendiyseniz, orijinal kaynağa destek olmak için, lütfen Vimeo kanalına gidip videolarını beğenmeyi unutmayın.

Kaynaklar ve İleri Okuma:

Dünya Neden Düz Değildir?

Dinozorlar Nasıl Seks Yapıyordu?

Yazar

Arsel Berkat Acar

Arsel Berkat Acar

Yazar

Saha mimarı, yurtdışı satış temsilcisi ve skeptisizm yazarı. 2012 senesinden beri Psödobilim ve Bilimsel Şüphecilik üzerine özgün makale yazmakta ve çeviriler sağlamaktadır.

Katkı Sağlayanlar

Konuyla Alakalı İçerikler

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
Geri Bildirim Gönder