Facebook'taki Türkçe En Büyük Evrimsel Biyoloji Sayfası Olduk!

Bu yazının içerik özgünlüğü henüz kategorize edilmemiştir. Eğer merak ediyorsanız ve/veya belirtilmesini istiyorsanız, gözden geçirmemiz ve içerik özgünlüğünü belirlememiz için [email protected] üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Facebook'taki Türkçe Sayfalar Arasındaki En Büyük Evrimsel Biyoloji Sayfası Olduk!

An itibariyle, Facebook üzerindeki Türkiye'ye ait Evrimsel Biyoloji ile ilgilenen -nadir de olsa- sayfa arasındaki en büyük sayfa EVRİM AĞACI olmuştur.

Aynı zamanda Evrim Ağacı, Evrimsel Biyoloji konusunda İngilizce açılan bütün sayfalar arasında, tüm Dünya'da 3. sıraya sahiptir (diğer dilleri bilemiyoruz).

Bu başarılarımıza ulaşmamızı sağlayan bütün okurlarımıza sonsuz teşekkürü borç biliriz.

Biz, hep birlikte güçlüyüz.

Teşekkürler.

Evrim Ağacı 5 Kasım 2011 itibariyle 1 yaşında!

20.000'inci Okurumuza Kavuştuk!

Yazar

Çağrı Mert Bakırcı

Çağrı Mert Bakırcı

Yazar

Evrim Ağacı'nın kurucusu ve idari sorumlusudur. Popüler bilim yazarı ve anlatıcısıdır. Doktorasını Texas Tech Üniversitesi'nden almıştır. Araştırma konuları evrimsel robotik, yapay zeka ve teorik/matematiksel evrimdir.

Konuyla Alakalı İçerikler
  • Anasayfa
  • Gece Modu

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
Geri Bildirim