Evrim Ağacı'nın Resmî Apple Uygulaması App Store'da!

Bu yazının içerik özgünlüğü henüz kategorize edilmemiştir. Eğer merak ediyorsanız ve/veya belirtilmesini istiyorsanız, gözden geçirmemiz ve içerik özgünlüğünü belirlememiz için [email protected] üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

İndirmek için buraya tıklayınız.

Okurlarımız yıllardır bizden bir telefon uygulaması yapmamızı istiyorlar; ancak bugüne kadar bunu yapabilecek alt yapımız veya bağlantımız bulunmuyordu. Nihayet, okurlarımızdan sevgili Emre Tekince'nin destek talebi sayesinde, ilk resmî Evrim Ağacı uygulamamızı Apple App Store üzerinden yayına aldık!

Telefon ve tabletlerle uyumlu olan uygulamamızı kullanarak Facebook, Twitter ve YouTube paylaşımlarımıza tek bir yerden ulaşabileceksiniz! Önümüzdeki dönemde, yeni sitemizin tamamlanmasıyla ilgili, sitemizden yayınladığımız tüm içeriklere de uygulamadan erişebilmeniz mümkün olacak. Dahası, bu uygulama içerisinde "hap bilgiler" şeklinde, son derece kullanışlı, öğretici, işlevsel bilgilere yer vereceğiz. Örneğin farklı türlerin birbiriyle genetik akrabalık miktarını, DNA uyuşmasının ne anlama geldiğini, Uluslararası Uzay İstasyonu'nun anlık konumunu, vb. bilgileri tek bir uygulama üzerinden, Türkçe olarak alabilmeniz mümkün olacak!

Uygulamamız halen geliştirilme aşamasında ve daha çok işimiz var; ancak sizleri daha fazla bekletmemek ve okurlarımızdan gelen geri bildirimleri alabilmek için Versiyon 1.0 olarak yayınlama kararı aldık. Unutmayın! Bu daha sadece temeli uygulamamızın; daha çok alınacak yolumuz var ve bunun için canla başla çalışıyoruz!

Destekleriniz ve uygulamamızı tanıdıklarınızla paylaştığınız için çok teşekkürler! Bize destek olmak için 5 yıldız verebilirsiniz.

İndirmek için buraya tıklayınız.

Not: Android uygulamamızı da buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

İnsanların Adalet Anlayışı Uzun Dönem İşbirliği Nedeniyle Evrimleşti!

Darwin'in 16.000 Sayfalık Evrim Çalışmaları Ücretsiz Olarak Yayında!

Yazar

Çağrı Mert Bakırcı

Çağrı Mert Bakırcı

Yazar

Evrim Ağacı'nın kurucusu ve idari sorumlusudur. Popüler bilim yazarı ve anlatıcısıdır. Doktorasını Texas Tech Üniversitesi'nden almıştır. Araştırma konuları evrimsel robotik, yapay zeka ve teorik/matematiksel evrimdir.

Konuyla Alakalı İçerikler

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
Geri Bildirim