Evrim Ağacı'nın Google Chrome Eklentisi Yayında!

Bu yazının içerik özgünlüğü henüz kategorize edilmemiştir. Eğer merak ediyorsanız ve/veya belirtilmesini istiyorsanız, gözden geçirmemiz ve içerik özgünlüğünü belirlememiz için evrimagac[email protected] üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Evrim Ağacı Eklentisini Chrome Tarayıcınıza kurmak için: https://goo.gl/Q8SJSk

Facebook yazılarımızı takip etmek için güzel bir araç; ancak Facebook bugün var, yarın olmayabilir. Öte yandan internet her zaman var olacağa benziyor ve Google Chrome da onun en güçlü tamamlayıcısı olacak gibi... Üstelik Facebook, internetteki tek kaynak değil. Dolayısıyla yazılarımızı internetin neresini gezerseniz gezin anlık olarak kolayca takip edebilmeniz için bir Google Chrome eklentisi hazırladık!

Umuyoruz bugüne kadar bize sıklıkla ilettiğiniz taleplerinizden bir tanesini daha tatmin edebilecek bir eklenti üretebilmişizdir.

İyi okumalar!

Hazırlayan: ÇMB (Evrim Ağacı Kurucusu ve İdari Sorumlusu)

Yazılım Geliştiricisi: Mehmet Onurcan Kaya (Evrim Ağacı)

Evrim Ağacı Eklentisini Chrome Tarayıcınıza kurmak için: https://goo.gl/Q8SJSk

Parmaksız Dinozor: Mononykus

Su Hakkında 50 Gerçek!

Yazar

Katkı Sağlayanlar

Çağrı Mert Bakırcı

Çağrı Mert Bakırcı

Editör

Evrim Ağacı'nın kurucusu ve idari sorumlusudur. Popüler bilim yazarı ve anlatıcısıdır. Doktorasını Texas Tech Üniversitesi'nden almıştır. Araştırma konuları evrimsel robotik, yapay zeka ve teorik/matematiksel evrimdir.

Konuyla Alakalı İçerikler

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
Geri Bildirim