Evrim Ağacı Paylaşım Listesi

Bu yazının içerik özgünlüğü henüz kategorize edilmemiştir. Eğer merak ediyorsanız ve/veya belirtilmesini istiyorsanız, gözden geçirmemiz ve içerik özgünlüğünü belirlememiz için [email protected] üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Evrim Ağacı olarak Facebook'un paylaşımlarımızın ulaştığı okur sayısını kısıtlamasına bazı alternatif yollar yaratmaya çalışıyoruz. Size 2 yöntemden şurada bahsetmiştik.

Ancak daha da güzel ve işlevsel bir yöntem bulunuyor: Ortak liste yaratmak. Biz de bu sebeple bunu yapacağız. Tek yapmanız gereken, aşağıdaki bağlantıya tıklamak ve sağ üst köşeden "Takip Et" demek:

Evrim Ağacı Listesi: https://www.facebook.com/lists/583499581732322

 

 

Sonrasında, bu listeye daha da kolay erişmek için şunları yapabilirsiniz:

 

1) Ana sayfanızda, sol tarafta sayfalarınızı, grupları, uygulamalarınızı listeleyen panelden "İlgi Alanları" kısmını bulun. Eğer yukarıda verdiğimiz listeyi orada göremiyorsanız "Daha Fazla" seçeneğine tıklayın.

 

2) İlgi alanlarınız listesinden "Evrim Ağacı" isimli olan listeyi bulun ve sol tarafındaki kalem işaretine tıklayarak "Favorilerime Ekle" deyin. Bu sayede Ana Sayfanız'da, hep sol taraftaki menüde görebilir, kolayca erişebilirsiniz. Üstelik ilgi alanlarınıza eklediğiniz için, artık daha fazla paylaşımımızı görebilirsiniz.

 

Bu kadar. 

Bu listede sadece Evrim Ağacı paylaşımlarını görebilir, kolayca son paylaşımlarımıza erişebilirsiniz.

Ancak bir de 2. bir liste yaratıyoruz. 

Evrim Ağacı Bilim Sayfaları Listesi: https://www.facebook.com/lists/583499501732330

Buraya da tavsiye ettiğimiz sayfaları ekleyerek, sadece bilime yönelik geniş bir liste yaratacağız. Çok sayıda Türkçe bilim sayfasından oluşan bir liste olacak. Aynı işlemleri bu listeye de uygulayarak, bunu da Favorileriniz'e ekleyebilirsiniz.

Bu listelerin hepsi, herkese açıktır. Dilediğiniz kadar kişiye yayabilir, arkadaşlarınıza tavsiye edebilirsiniz.

Umarız faydalı olur, sevgiler. 

Ceres'te Su Buharı Keşfedildi!

Darwin ve Kraliyet Cemiyeti

Yazar

Çağrı Mert Bakırcı

Çağrı Mert Bakırcı

Yazar

Evrim Mühendisi. Evrim Ağacı'nın kurucusu ve idari sorumlusudur. Bilim anlatıcılığı ve popüler bilim yazarlığı ile uğraşıyor. ODTÜ mezunu. Doktorasını Texas Tech Üniversitesi'nden evrimsel robotik alanında aldı.

Konuyla Alakalı İçerikler

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
Geri Bildirim Gönder