Evrim Ağacı e-Dergisi ''Bilim Ağacı''nın 3. Sayısı Android, Apple ve Sitemizde Yayında!
Evrim Ağacı e-Dergisi ''Bilim Ağacı''nın 3. Sayısı Android, Apple ve Sitemizde Yayında!

Bu yazının içerik özgünlüğü henüz kategorize edilmemiştir. Eğer merak ediyorsanız ve/veya belirtilmesini istiyorsanız, gözden geçirmemiz ve içerik özgünlüğünü belirlememiz için [email protected] üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

e-Dergimiz bütün hızıyla hazırlanmaya devam ediyor ve 3. sayımız bugün yayında! Her sayıda bir öncekinden daha iyisini hedeflediğimiz için, bu sayıda da bir sürpriz hazırladık: artık sadece telefonlarınızdan değil, bilgisayarlarınızdan da e-dergimizi okuyabileceksiniz! Hem de doğrudan internet sitemiz üzerinden! :) Aşağıdan, dilediğiniz seçeneği seçerek e-dergimizi tamamen ücretsiz olarak okumaya başlayabilirsiniz! Telefonlarınıza indirirseniz her yerde, internete bağlı olmadan bile okuyabileceğinizi hatırlatırız! :) 

İnternetten Okumak İçin: e-dergi

Android'den indirmek için buraya tıklayınız.

Apple'dan indirmek için buraya tıklayınız.

İyi okumalar.

ÇMB (Evrim Ağacı Kurucusu ve İdari Sorumlusu)

Erinç Yurtman (Evrim Ağacı E-Dergi Koordinatörü)

Bilim İnsanının Özellikleri

Assur (Asur) Medeniyeti: Artı Ürün, Artı Değerdir!

Yazar

Katkı Sağlayanlar

Çağrı Mert Bakırcı

Çağrı Mert Bakırcı

Editör

Evrim Mühendisi. Evrim Ağacı'nın kurucusu ve idari sorumlusudur. Bilim anlatıcılığı ve popüler bilim yazarlığı ile uğraşıyor. ODTÜ mezunu. Doktorasını Texas Tech Üniversitesi'nden evrimsel robotik alanında aldı.

Konuyla Alakalı İçerikler

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
Geri Bildirim Gönder