Evrim Ağacı e-Dergisi 2. Sayısı Yayında (Android ve iOS)!

Bu yazının içerik özgünlüğü henüz kategorize edilmemiştir. Eğer merak ediyorsanız ve/veya belirtilmesini istiyorsanız, gözden geçirmemiz ve içerik özgünlüğünü belirlememiz için [email protected] üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olarak sunduğumuz dergimizi, cep telefonlarınızdan okuyabilirsiniz! :) Eğer hala indirmediyseniz, aşağıdaki bağlantıları kullanarak (ya da cep telefonunuzun Play Store ya da App Store kısımlarında "Evrim Ağacı" sözcüklerini arayarak) dergimize erişebilirsiniz. :)

Android'den indirmek için buraya tıklayınız.

Apple'dan indirmek için buraya tıklayınız.

Giderek kapsamlı içerikler sunacak şekilde kendilerini yetiştiren yazarlarımızdan oluşan dergimizde şu anda halen büyük bir kısmı çeviri yazılarından oluşuyor. Bu yazıların neredeyse hiçbiri, burada veya sitemizde okumadığınız/yayınlamadığımız yazılar; bu nedenle dergimizi indirmenizi tavsiye ederiz. 

Çok yakın gelecekte kendi araştırma/haber yazılarımız da yer almaya başlayacak. Dahası dergimizde, çok değerli akademisyenlerimizden aldığımız yazılar ve hatta düzenli köşe yazıları da bulunacak. Tüm bunların mümkün olabilmesi için tek gereken birazcık teşvik. :) Bu teşvik de maddi olmaktan ziyade, yeterince fazla insana e-dergi yoluyla ulaşabileceğimizi görmemiz şeklinde. Bu nedenle eğer ki bize destek olmak, güç vermek isterseniz, lütfen e-dergimizi indirerek bir göz atın. :)

Üçüncü sayıda görüşmek üzere! İyi okumalar!

Erinç Yurtman (Evrim Ağacı e-Dergi Koordinatörü)

ÇMB (Evrim Ağacı Kurusucu ve İdari Sorumlusu)

Günde 10 Bardak Kola İçmeyin!

Sürüngen Atalarımızdan Kalma 7 Özelliğimiz

Yazar

Katkı Sağlayanlar

Çağrı Mert Bakırcı

Çağrı Mert Bakırcı

Editör

Evrim Mühendisi. Evrim Ağacı'nın kurucusu ve idari sorumlusudur. Bilim anlatıcılığı ve popüler bilim yazarlığı ile uğraşıyor. ODTÜ mezunu. Doktorasını Texas Tech Üniversitesi'nden evrimsel robotik alanında aldı.

Konuyla Alakalı İçerikler

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
Geri Bildirim Gönder