Bu yazının içerik özgünlüğü henüz kategorize edilmemiştir. Eğer merak ediyorsanız ve/veya belirtilmesini istiyorsanız, gözden geçirmemiz ve içerik özgünlüğünü belirlememiz için [email protected] üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Artık bu başlığı tekrarlamaktan yorulduk, hatta sistemimiz aynı başlığı verdiğimizi söyleyip duruyor. Ancak gerçek bu, söylemek durumundayız... Evet, Evrim Ağacı'nın büyümesi ve dallarını dört bir yana uzatarak genişlemesi halen ve hızla sürüyor!

Artık Evrim Ağacı'nda düzenli olarak yazacak bir psikologumuz var! Okurlarımızdan, Evrim Ağacı Türkiye'de (özellikle sosyal medya üzerinde) bilimi temsil etmeye başladığından beri, psikolog eksikliğine yönelik eleştiriler ve ricalar geliyordu. Biz de buna son vermek ve okurlarımıza daha profesyonel yazılar sunabilmek için arkadaşımızla görüştük ve ekibe dahil ettik!  

Yalnız şimdiden uyaralım, lütfen şahsi sorunlarınız için Evrim Ağacı'nı kullanmayınız. Elbette sorular sorabilirsiz paylaştığımız konularla ilgili olarak, ilgili başlıkların altına; ancak İlkelerimiz'in 11. maddesinde belirttiğimiz gibi, eğer ki bize şahsi sağlık sorunlarınızla ilgili danışacak olursanız, sizi doğrudan hastanelere ve doktorlara yönlendireceğiz. Dolayısıyla bir şikayetiniz varsa, lütfen doğrudan bu kurumlara başvurunuz.

Aramıza katılan yeni isim ODTÜ Psikoloji Bölümü mezunu Tuğba Gürcan. Ankara Üniversitesi Gediatri Bölümü'nde, GATA Psikiyatri Bölümü'nde, Madalyon Klinik'te ve Adecco İnsan Kaynakları'nda staj yaptı. Özellikle sinema, psikoloji ve felsefeyle ilgilenen Tuğba, uzmanlık alanı olarak romantik ilişkiler, yakın ilişkiler, toplumsal cinsiyet ve duygular üzerine çalışıyor. Tuğba, şu anda Ankara Üniversitesi'nde Sosyal Psikoloji alanında yüksek lisansını sürdürüyor.

Tuğba Gürcan'a aramıza hoşgeldin diyor, yazılarında kolaylıklar ve başarılar diliyoruz!

Umuyoruz tüm okurlarımıza faydalı olur! Evrim Ağacı'nı geliştirmek için çaba sarf eden tüm okurlarımıza ve ekip arkadaşlarımıza yürekten teşekkürler.

Evrim Ağacı Ekibi adına,

ÇMB

Öğrenmeye Devam Edin!
Evrim Ağacı %100 okur destekli bir bilim platformudur. Maddi destekte bulunarak Türkiye'de modern bilimin gelişmesine güç katmak ister misiniz?
Destek Ol
Gizle
Tavsiyelerimiz

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
Geri Bildirim Gönder