Evrim Ağacı Bilim, Teknoloji ve Eğitim İndirim Kuponları

Bu yazı, Evrim Ağacı'na ait, özgün bir içeriktir. Konu akışı, anlatım ve detaylar, Evrim Ağacı yazarı/yazarları tarafından hazırlanmış ve/veya derlenmiştir. Bu içerik için kullanılan kaynaklar, yazının sonunda gösterilmiştir. Bu içerik, diğer tüm içeriklerimiz gibi, İçerik Kullanım İzinleri'ne tabidir.

Evrim Ağacı olarak Türkiye'de ve Dünya'da bilim, teknoloji ve eğitim alanında çalışmalar yürüten çok geniş bir ağ ile durmaksızın irtibat halindeyiz. Bu görüşmelerimiz ve ortak çalışmalarımız sırasında çeşitli fırsatlar da doğabiliyor. Bunlardan, hem Evrim Ağacı'nı sürdürebilmemizi kaynakları yaratırken, hem de Evrim Ağacı ailesinin de faydalanabileceği fırsatları yaratmak için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz.

Burada, sadece Evrim Ağacı ailesinin bir parçası olduğunuz için erişebileceğiniz bazı fırsatları, işbirliklerini, indirim kuponlarını, vs. bulabilirsiniz.

Bu liste durmaksızın değişmekte ve güncellenmektedir; dolayısıyla sık kullanılanlarınıza ekleyip, arada sırada kontrol etmenizi tavsiye ederiz.

İndirim Kuponları

Udemy AutoCAD Eğitimi

Deneyimli Udemy eğitmeni ve tasarım mühendisi Alp Timuçin Koçak tarafından verilen, Türkiye'de en çok rağbet gören AutoCAD dersi, Evrim Ağacı üyelerine özel %75 indirimli! İster buraya tıklayarak derse şimdi kayıt olun, ister Udemy'ye gidip, derse kaydolup EVRIMCAD kodunu kullanın! Bu kodu Udemy'nin Google Play veya App Store uygulamalarında değil; doğrudan doğruya internet sitesinde kullandığınızdan emin olunuz.

Udemy SolidWorks Eğitimi

Deneyimli Udemy eğitmeni ve tasarım mühendisi Alp Timuçin Koçak tarafından verilen SolidWorks dersi Evrim Ağacı üyelerine özel %75 indirimli! İster buraya tıklayarak derse şimdi kayıt olun, ister Udemy'ye gidip, derse kaydolup EVRIMSOLI kodunu kullanın! Bu kodu Udemy'nin Google Play veya App Store uygulamalarında değil; doğrudan doğruya internet sitesinde kullandığınızdan emin olunuz.

Udemy SIEMENS NX 11 Eğitimi

Deneyimli Udemy eğitmeni ve tasarım mühendisi Alp Timuçin Koçak tarafından verilen Siemens NX11 dersi Evrim Ağacı üyelerine özel %75 indirimli! İster buraya tıklayarak derse şimdi kayıt olun, ister Udemy'ye gidip, derse kaydolup EVRIMNX kodunu kullanın! Bu kodu Udemy'nin Google Play veya App Store uygulamalarında değil; doğrudan doğruya internet sitesinde kullandığınızdan emin olunuz.

Udemy CATIA V5 Eğitimi

Deneyimli Udemy eğitmeni ve tasarım mühendisi Alp Timuçin Koçak tarafından verilen Catia V5 dersi Evrim Ağacı üyelerine özel %75 indirimli! İster buraya tıklayarak derse şimdi kayıt olun, ister Udemy'ye gidip, derse kaydolup EVRIMCAT kodunu kullanın! Bu kodu Udemy'nin Google Play veya App Store uygulamalarında değil; doğrudan doğruya internet sitesinde kullandığınızdan emin olunuz.

Udemy Polyworks Modeler Tersine Mühendislik Eğitimi

Deneyimli Udemy eğitmeni ve tasarım mühendisi Alp Timuçin Koçak tarafından verilen Polyworks Modeler Tersine Mühendislik dersi Evrim Ağacı üyelerine özel %75 indirimli! İster buraya tıklayarak derse şimdi kayıt olun, ister Udemy'ye gidip, derse kaydolup EVRIMTERS kodunu kullanın! Bu kodu Udemy'nin Google Play veya App Store uygulamalarında değil; doğrudan doğruya internet sitesinde kullandığınızdan emin olunuz.

Udemy Satranç Eğitimi

Deneyimli Udemy eğitmeni ve tasarım mühendisi Alp Timuçin Koçak tarafından verilen satranç dersi Evrim Ağacı üyelerine özel %75 indirimli! İster buraya tıklayarak derse şimdi kayıt olun, ister Udemy'ye gidip, derse kaydolup EVRIMSAHMAT kodunu kullanın! Bu kodu Udemy'nin Google Play veya App Store uygulamalarında değil; doğrudan doğruya internet sitesinde kullandığınızdan emin olunuz.

Kaynaklar ve İleri Okuma:

Biyolojiyi Değiştiren Konferans

Akıl Hastalarında Kanser Riski Sıfıra Yakın mıdır?

Yazar

Çağrı Mert Bakırcı

Çağrı Mert Bakırcı

Yazar

Evrim Mühendisi. Evrim Ağacı'nın kurucusu ve idari sorumlusudur. Bilim anlatıcılığı ve popüler bilim yazarlığı ile uğraşıyor. ODTÜ mezunu. Doktorasını Texas Tech Üniversitesi'nden evrimsel robotik alanında aldı.

Konuyla Alakalı İçerikler

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
Geri Bildirim