Evrim Ağacı Bilim, Teknoloji ve Eğitim İndirim Kuponları

Evrim Ağacı Bilim, Teknoloji ve Eğitim İndirim Kuponları

Bu yazı, Evrim Ağacı'na ait, özgün bir içeriktir. Konu akışı, anlatım ve detaylar, Evrim Ağacı yazarı/yazarları tarafından hazırlanmış ve/veya derlenmiştir. Bu içerik için kullanılan kaynaklar, yazının sonunda gösterilmiştir. Bu içerik, diğer tüm içeriklerimiz gibi, İçerik Kullanım İzinleri'ne tabidir.

Evrim Ağacı olarak Türkiye'de ve Dünya'da bilim, teknoloji ve eğitim alanında çalışmalar yürüten çok geniş bir ağ ile durmaksızın irtibat halindeyiz. Bu görüşmelerimiz ve ortak çalışmalarımız sırasında çeşitli fırsatlar da doğabiliyor. Bunlardan, hem Evrim Ağacı'nı sürdürebilmemizi kaynakları yaratırken, hem de Evrim Ağacı ailesinin de faydalanabileceği fırsatları yaratmak için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz.

Burada, sadece Evrim Ağacı ailesinin bir parçası olduğunuz için erişebileceğiniz bazı fırsatları, işbirliklerini, indirim kuponlarını, vs. bulabilirsiniz.

Bu liste durmaksızın değişmekte ve güncellenmektedir; dolayısıyla sık kullanılanlarınıza ekleyip, arada sırada kontrol etmenizi tavsiye ederiz.

İndirim Kuponları

İngilizce Eğitimi (%90 İndirim, Udemy)

Deneyimli Udemy eğitmeni ve tasarım mühendisi Alp Timuçin Koçak tarafından verilen İngilizce dersi Evrim Ağacı üyelerine özel %90 indirimli! İster buraya tıklayarak derse şimdi kayıt olun, ister Udemy'ye gidip, derse kaydolup EVRIMIN kodunu kullanın! Bu kodu Udemy'nin Google Play veya App Store uygulamalarında değil; doğrudan doğruya internet sitesinde kullandığınızdan emin olunuz.

Almanca Eğitimi (%70 İndirim, Udemy)

Deneyimli Udemy eğitmeni ve tasarım mühendisi Alp Timuçin Koçak tarafından verilen Almanca dersi Evrim Ağacı üyelerine özel %70 indirimli! İster buraya tıklayarak derse şimdi kayıt olun, ister Udemy'ye gidip, derse kaydolup EVRIMDIL1 kodunu kullanın! Bu kodu Udemy'nin Google Play veya App Store uygulamalarında değil; doğrudan doğruya internet sitesinde kullandığınızdan emin olunuz.

Satranç Eğitimi (%75 İndirim, Udemy)

Deneyimli Udemy eğitmeni ve tasarım mühendisi Alp Timuçin Koçak tarafından verilen satranç dersi Evrim Ağacı üyelerine özel %75 indirimli! İster buraya tıklayarak derse şimdi kayıt olun, ister Udemy'ye gidip, derse kaydolup EVRIMSAHMAT kodunu kullanın! Bu kodu Udemy'nin Google Play veya App Store uygulamalarında değil; doğrudan doğruya internet sitesinde kullandığınızdan emin olunuz.

PhotoShop CC 2019 Eğitimi (%75 İndirim, Udemy)

Deneyimli Udemy eğitmeni ve tasarım mühendisi Alp Timuçin Koçak tarafından verilen Adobe PhotoShop CC 2019 dersi Evrim Ağacı üyelerine özel %75 indirimli! İster buraya tıklayarak derse şimdi kayıt olun, ister Udemy'ye gidip, derse kaydolup EVRIMPS kodunu kullanın! Bu kodu Udemy'nin Google Play veya App Store uygulamalarında değil; doğrudan doğruya internet sitesinde kullandığınızdan emin olunuz.

MATLAB Eğitimi (%75 İndirim, Udemy)

Emre Akyüz tarafından verilen MATLAB dersi Evrim Ağacı üyelerine özel %75 indirimli! İster buraya tıklayarak derse şimdi kayıt olun, ister Udemy'ye gidip, derse kaydolup EVRM2019 kodunu kullanın! Bu kodu Udemy'nin Google Play veya App Store uygulamalarında değil; doğrudan doğruya internet sitesinde kullandığınızdan emin olunuz.

AutoCAD Eğitimi (%75 İndirim, Udemy)

Deneyimli Udemy eğitmeni ve tasarım mühendisi Alp Timuçin Koçak tarafından verilen, Türkiye'de en çok rağbet gören AutoCAD dersi, Evrim Ağacı üyelerine özel %75 indirimli! İster buraya tıklayarak derse şimdi kayıt olun, ister Udemy'ye gidip, derse kaydolup EVRIMCAD kodunu kullanın! Bu kodu Udemy'nin Google Play veya App Store uygulamalarında değil; doğrudan doğruya internet sitesinde kullandığınızdan emin olunuz.

SolidWorks Eğitimi (%75 İndirim, Udemy)

Deneyimli Udemy eğitmeni ve tasarım mühendisi Alp Timuçin Koçak tarafından verilen SolidWorks dersi Evrim Ağacı üyelerine özel %75 indirimli! İster buraya tıklayarak derse şimdi kayıt olun, ister Udemy'ye gidip, derse kaydolup EVRIMSOLI kodunu kullanın! Bu kodu Udemy'nin Google Play veya App Store uygulamalarında değil; doğrudan doğruya internet sitesinde kullandığınızdan emin olunuz.

CATIA V5 Eğitimi (%75 İndirim, Udemy)

Deneyimli Udemy eğitmeni ve tasarım mühendisi Alp Timuçin Koçak tarafından verilen Catia V5 dersi Evrim Ağacı üyelerine özel %75 indirimli! İster buraya tıklayarak derse şimdi kayıt olun, ister Udemy'ye gidip, derse kaydolup EVRIMCAT kodunu kullanın! Bu kodu Udemy'nin Google Play veya App Store uygulamalarında değil; doğrudan doğruya internet sitesinde kullandığınızdan emin olunuz.

ANSYS Eğitimi (%75 İndirim, Udemy)

Emre Akyüz tarafından verilen ANSYS dersi Evrim Ağacı üyelerine özel %75 indirimli! İster buraya tıklayarak derse şimdi kayıt olun, ister Udemy'ye gidip, derse kaydolup EVRM2019 kodunu kullanın! Bu kodu Udemy'nin Google Play veya App Store uygulamalarında değil; doğrudan doğruya internet sitesinde kullandığınızdan emin olunuz.

Polyworks Modeler Tersine Mühendislik Eğitimi (%75 İndirim, Udemy)

Deneyimli Udemy eğitmeni ve tasarım mühendisi Alp Timuçin Koçak tarafından verilen Polyworks Modeler Tersine Mühendislik dersi Evrim Ağacı üyelerine özel %75 indirimli! İster buraya tıklayarak derse şimdi kayıt olun, ister Udemy'ye gidip, derse kaydolup EVRIMTERS kodunu kullanın! Bu kodu Udemy'nin Google Play veya App Store uygulamalarında değil; doğrudan doğruya internet sitesinde kullandığınızdan emin olunuz.

SIEMENS NX 11 Eğitimi (%75 İndirim, Udemy)

Deneyimli Udemy eğitmeni ve tasarım mühendisi Alp Timuçin Koçak tarafından verilen Siemens NX11 dersi Evrim Ağacı üyelerine özel %75 indirimli! İster buraya tıklayarak derse şimdi kayıt olun, ister Udemy'ye gidip, derse kaydolup EVRIMNX kodunu kullanın! Bu kodu Udemy'nin Google Play veya App Store uygulamalarında değil; doğrudan doğruya internet sitesinde kullandığınızdan emin olunuz.

Bu İçerik Size Ne Hissettirdi?
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0

Evrim Ağacı'na her ay sadece 1 kahve ısmarlayarak destek olmak ister misiniz?

Şu iki siteden birini kullanarak şimdi destek olabilirsiniz:

kreosus.com/evrimagaci | patreon.com/evrimagaci

Soru Sorun!
Öğrenmeye Devam Edin!
Evrim Ağacı %100 okur destekli bir bilim platformudur. Maddi destekte bulunarak Türkiye'de modern bilimin gelişmesine güç katmak ister misiniz?
Destek Ol
Gizle

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
Geri Bildirim Gönder