Bu yazının içerik özgünlüğü henüz kategorize edilmemiştir. Eğer merak ediyorsanız ve/veya belirtilmesini istiyorsanız, gözden geçirmemiz ve içerik özgünlüğünü belirlememiz için [email protected] üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Evrim Ağacı'nın 50.000'inci takipçisine ulaşmasını kutlamak amacıyla hazırladığımız bu özel videoya katkı sağlayan herkese sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. Evrim Ağacı'nın bu özel videosu için zamanlarını ayıran, sıkışık programları içerisinde videolar çekerek bize ileten tüm dostlarımıza yürekten teşekkür ederiz. Özellikle de bizi kırmayarak, uzun süredir destekçimiz olan Dünyaca ünlü evrimsel biyolog Prof. Dr. Kenneth Miller'a ve Richard Dawkins Vakfı Strateji ve Politika Sorumlusu olan Sean Faircloth'a en içten teşekkürlerimizi sunarız! Hepsinden önemlisi, bizlere var gücüyle destek olan siz Evrim Ağacı okurlarına, gönüllülerine, çalışanlarına ve emekçilerine, kısaca Evrim Ağacı ailesine sonsuz teşekkürler!

Her geçen gün, daha iyiye gideceğiz. Sizlerle, hep birlikte!

İyi seyirler.

***

Patreon destekçilerimiz arasına katılmak için: https://www.patreon.com/evrimagaci

Banka, kriptopara, PayPal yoluyla destek olmak için: https://evrimagaci.org/page/tr/maddi-destek

***

En son yüklediğimiz videoyu izlemek için: https://goo.gl/j2ekuh

En popüler videomuzu izlemek için: https://goo.gl/v0gCL3

***

Kanalımıza abone olmak için: https://goo.gl/n8BnO6

Evrim Ağacı'na her ay sadece 1 kahve ısmarlayarak destek olmak ister misiniz?

Şu iki siteden birini kullanarak şimdi destek olabilirsiniz:

kreosus.com/evrimagaci | patreon.com/evrimagaci

Öğrenmeye Devam Edin!
Evrim Ağacı %100 okur destekli bir bilim platformudur. Maddi destekte bulunarak Türkiye'de modern bilimin gelişmesine güç katmak ister misiniz?
Destek Ol
Gizle

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
Geri Bildirim Gönder