Dünya'nın En Uzun İnsandan DNA Sarmalı!

Bu yazının içerik özgünlüğü henüz kategorize edilmemiştir. Eğer merak ediyorsanız ve/veya belirtilmesini istiyorsanız, gözden geçirmemiz ve içerik özgünlüğünü belirlememiz için [email protected] üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Bu, Guinness Rekorlar Kitabı'na da girmeyi başarmış, insanların bir araya gelmesiyle oluşturulmuş en uzun DNA sarmalı... Bulgaristan'ın Varna kentinde 23 Aralık 2016 tarihinde oluşturulan ve Varna Tıp Üniversitesi tarafından organize edilen bu sarmala 4000 insan katıldı. Sarmal, Karadeniz kıyısındaki Güney Sahili'nde oluşturuldu.

Yaşıyorsan, hala umut var demektir...

Mars-Manevra Baharı Kuyrukluyıldızı Muhtemel Çarpışması

Yazar

Çağrı Mert Bakırcı

Çağrı Mert Bakırcı

Yazar

Evrim Ağacı'nın kurucusu ve idari sorumlusudur. Popüler bilim yazarı ve anlatıcısıdır. Doktorasını Texas Tech Üniversitesi'nden almıştır. Araştırma konuları evrimsel robotik, yapay zeka ve teorik/matematiksel evrimdir.

Konuyla Alakalı İçerikler

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
Geri Bildirim