DSİ: Su Elçileri Projesi

Bu yazının içerik özgünlüğü henüz kategorize edilmemiştir. Eğer merak ediyorsanız ve/veya belirtilmesini istiyorsanız, gözden geçirmemiz ve içerik özgünlüğünü belirlememiz için [email protected] üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Okurlarımızdan Sn. Özgür Aydıncak'tan hoş bir haber var:

"Su Elçileri Projesi, DSİ Genel Müdürlüğü, Milli Eğitim Bakanlığı ve UNICEF birlikte ortaklaşa yaptığımız, Ankara Üniversitesi, Hacettepe Üniversitesi ve ODTÜ'nün desteklediği, çocukların eğitimlerinin sağlanacağı, suyun son kullanıcılarının suyu verimli ve de kirletmeden kullanmasının eğitimlerinin verileceği tüm Türkiye'de gerçekleştirilecek bir proje. Destekleriniz için şimdiden teşekkürler."

Daha fazla bilgi almak için: https://www.facebook.com/groups/suelcileri/

Hayvanat Bahçesi Uyarısı...

Bir Veri Uzmanına Sorun: Yapay Öğrenme Nedir?

Yazar

Çağrı Mert Bakırcı

Çağrı Mert Bakırcı

Yazar

Evrim Ağacı'nın kurucusu ve idari sorumlusudur. Popüler bilim yazarı ve anlatıcısıdır. Doktorasını Texas Tech Üniversitesi'nden almıştır. Araştırma konuları evrimsel robotik, yapay zeka ve teorik/matematiksel evrimdir.

Konuyla Alakalı İçerikler

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
Geri Bildirim