Doktora Yapmak ve Ay'a Çıkmak

Bu yazının içerik özgünlüğü henüz kategorize edilmemiştir. Eğer merak ediyorsanız ve/veya belirtilmesini istiyorsanız, gözden geçirmemiz ve içerik özgünlüğünü belirlememiz için [email protected] üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Sayfamızdaki tüm doktora öğrencilerine ve doktorlara gelsin... :)

Not: Sadece tıp doktorları (hekimler) "doktor" değildirler. Başarıyla doktorasını bitiren herkes doktordur. Tıp, bu unvanın alınabildiği alanlardan sadece birisidir ve dilde bu şekilde yer etmiştir. Doktor, Latincedeki doctere, yani "öğretmek" sözcüğünden gelmektedir. "Öğreten" anlamında kullanmaktadır.

Kaynak: PhDComics

And Dağları'nda Yaşayan İnsanlar, Arseniğe Direnç Kazanacak Şekilde Evrimleşti!

J1038 Kümesi: Kozmik Gülen Surat!

Yazar

Çağrı Mert Bakırcı

Çağrı Mert Bakırcı

Yazar

Evrim Mühendisi. Evrim Ağacı'nın kurucusu ve idari sorumlusudur. Bilim anlatıcılığı ve popüler bilim yazarlığı ile uğraşıyor. ODTÜ mezunu. Doktorasını Texas Tech Üniversitesi'nden evrimsel robotik alanında aldı.

Konuyla Alakalı İçerikler

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
Geri Bildirim Gönder