Dile Dolanan Şarkıları Sakız Çiğneyerek Unutabilirsiniz!

Bu yazının içerik özgünlüğü henüz kategorize edilmemiştir. Eğer merak ediyorsanız ve/veya belirtilmesini istiyorsanız, gözden geçirmemiz ve içerik özgünlüğünü belirlememiz için [email protected] üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Eğer bir şarkı dilinize dolandıysa ve melodisi bir türlü kulağınızdan gitmiyorsa, bunun artık bir çözümü var! Sakız çiğnemek... Sakız çiğnerken yaptığımız hareketler, müziksel anılarımızı etkileyerek dile dolanan şarkıdan kurtulmamızı sağlıyor. Dile dolanan şarkıdan kurtulmanın diğer iki yolu sarıcı bir roman okumak veya karmaşık bir bulmaca çözmek...

İngilizcenin Kökeni Anadolu’ya Dayanıyor!

Evrimin Bir Diğer Zaferi: Hastanelerde Uyuşan Kan Grubu Arama Devri Sona Eriyor!

Yazar

Çağrı Mert Bakırcı

Çağrı Mert Bakırcı

Yazar

Evrim Ağacı'nın kurucusu ve idari sorumlusudur. Popüler bilim yazarı ve anlatıcısıdır. Doktorasını Texas Tech Üniversitesi'nden almıştır. Araştırma konuları evrimsel robotik, yapay zeka ve teorik/matematiksel evrimdir.

Konuyla Alakalı İçerikler

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
Geri Bildirim