Boz Ayı

Bu yazının içerik özgünlüğü henüz kategorize edilmemiştir. Eğer merak ediyorsanız ve/veya belirtilmesini istiyorsanız, gözden geçirmemiz ve içerik özgünlüğünü belirlememiz için [email protected] üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Evet, o koca cüssesiyle bu kadar yakın bir fotoğrafta, bu açıdan çekildiğinde görmesi epey kolay. Ancak bir de onun yaşadığı ortamda olduğunuzu hayal edin. Üzerinize tüm hızıyla atlamadan önce fark edebilir miydiniz? Durduğu yerde avının üzerine gelmesini beklerken, sıradan bir kaya parçası mı yoksa bir avcı mı olduğunu ne kadar mesafeden ayırt edebilirdiniz?

Kanguru Sıçanı ve Susuzluk Direnci

Marie Curie Ne Yaptı?

Yazar

Çağrı Mert Bakırcı

Çağrı Mert Bakırcı

Yazar

Evrim Mühendisi. Evrim Ağacı'nın kurucusu ve idari sorumlusudur. Bilim anlatıcılığı ve popüler bilim yazarlığı ile uğraşıyor. ODTÜ mezunu. Doktorasını Texas Tech Üniversitesi'nden evrimsel robotik alanında aldı.

Konuyla Alakalı İçerikler

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
Geri Bildirim