Bir Kediyi Sevmek: Leopar

Bu yazının içerik özgünlüğü henüz kategorize edilmemiştir. Eğer merak ediyorsanız ve/veya belirtilmesini istiyorsanız, gözden geçirmemiz ve içerik özgünlüğünü belirlememiz için [email protected] üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Kafes içerisinde olması iç burkucu olsa da, sanıyoruz gizlice leoparı sevmeye gelen bu iki kişi ile leopar arasında çok ilginç anlar yaşanıyor. "Büyük kediler" olarak da bilinen Panthera cinsinden olan bir leopar, bu videoda kedilerin evrimsel süreçteki benzerliklerine harika bir örnek sunuyor. "Leopar da olsa kedi..." dedirtecek türden yani. :)

İyi seyirler.

Kaynak: LiveLeak

Penrose'un İmkansız Üçgeni

Yaşam Nedir? Ölüm Gerçek Mi?

Yazar

Çağrı Mert Bakırcı

Çağrı Mert Bakırcı

Yazar

Evrim Mühendisi. Evrim Ağacı'nın kurucusu ve idari sorumlusudur. Bilim anlatıcılığı ve popüler bilim yazarlığı ile uğraşıyor. ODTÜ mezunu. Doktorasını Texas Tech Üniversitesi'nden evrimsel robotik alanında aldı.

Konuyla Alakalı İçerikler

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
Geri Bildirim Gönder