Bilimi Anlamamak...

Bu yazının içerik özgünlüğü henüz kategorize edilmemiştir. Eğer merak ediyorsanız ve/veya belirtilmesini istiyorsanız, gözden geçirmemiz ve içerik özgünlüğünü belirlememiz için [email protected] üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Artık şu hataya düşmekten kurtulmalıyız: Bilimsel bir kavramı, olguyu, teoriyi, açıklamayı anlayamıyor oluşumuz, o kavramın, olgunun, teorinin veya açıklamanın hatalı olduğu anlamına gelmez. Olsa olsa bizim konu hakkında cahil olduğumuz anlamına gelir. Dolayısıyla Evrim Teorisi ya da Kuantum Teorisi gibi karmaşık ve güçlü teorileri anlamıyorsak, kendimizi geliştirmemiz gerekmektedir. Anlayamadığımız için bu teorilerin eksik ya da hatalı olduğunu iddia etmek yerine...

Batının Teknolojisi...

Vücudunuzdaki Hücreler ve Günlük Mitoz Bölünme Sayısı

Yazar

Çağrı Mert Bakırcı

Çağrı Mert Bakırcı

Yazar

Evrim Ağacı'nın kurucusu ve idari sorumlusudur. Popüler bilim yazarı ve anlatıcısıdır. Doktorasını Texas Tech Üniversitesi'nden almıştır. Araştırma konuları evrimsel robotik, yapay zeka ve teorik/matematiksel evrimdir.

Konuyla Alakalı İçerikler

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
Geri Bildirim