Bu yazının içerik özgünlüğü henüz kategorize edilmemiştir. Eğer merak ediyorsanız ve/veya belirtilmesini istiyorsanız, gözden geçirmemiz ve içerik özgünlüğünü belirlememiz için [email protected] üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Artık şu hataya düşmekten kurtulmalıyız: Bilimsel bir kavramı, olguyu, teoriyi, açıklamayı anlayamıyor oluşumuz, o kavramın, olgunun, teorinin veya açıklamanın hatalı olduğu anlamına gelmez. Olsa olsa bizim konu hakkında cahil olduğumuz anlamına gelir. Dolayısıyla Evrim Teorisi ya da Kuantum Teorisi gibi karmaşık ve güçlü teorileri anlamıyorsak, kendimizi geliştirmemiz gerekmektedir. Anlayamadığımız için bu teorilerin eksik ya da hatalı olduğunu iddia etmek yerine...

Evrim Ağacı'na her ay sadece 1 kahve ısmarlayarak destek olmak ister misiniz?

Şu iki siteden birini kullanarak şimdi destek olabilirsiniz:

kreosus.com/evrimagaci | patreon.com/evrimagaci

Öğrenmeye Devam Edin!
Evrim Ağacı %100 okur destekli bir bilim platformudur. Maddi destekte bulunarak Türkiye'de modern bilimin gelişmesine güç katmak ister misiniz?
Destek Ol
Gizle

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
Geri Bildirim Gönder