Bilimden Vazgeçemeyiz!

Bu yazının içerik özgünlüğü henüz kategorize edilmemiştir. Eğer merak ediyorsanız ve/veya belirtilmesini istiyorsanız, gözden geçirmemiz ve içerik özgünlüğünü belirlememiz için [email protected] üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

“Bilim, okulda aldığınız bir dersten ibaret değildir. Bilim, hayattır! Onunla sarılmışızdır, içindeyizdir, hep onunla birlikteyizdir. Bir insanın bilimsel bilgileri, insan aklının vazgeçilebilir bir parçası olarak asla görülmemelidir. Günümüzde, 21. yüzyılda bu olmaz! Bu yüzyılda, geleceğin ekonomileri, bilim ve teknoloji alanında akıllıca yapılacak yatırımlar ve girişimlerle şekillenecektir.”

Neil deGrasse Tyson

 

Teşekkür: Ömer Karadağ

Avrupalıların İki Değil, En Az Üç Antik İnsan Grubunun Soyundan Geldiği Keşfedildi!

Bağışlanmış Bir Rahimden İlk Sağlıklı Çocuk 2014 Yılında Doğdu!

Yazar

Çağrı Mert Bakırcı

Çağrı Mert Bakırcı

Yazar

Evrim Ağacı'nın kurucusu ve idari sorumlusudur. Popüler bilim yazarı ve anlatıcısıdır. Doktorasını Texas Tech Üniversitesi'nden almıştır. Araştırma konuları evrimsel robotik, yapay zeka ve teorik/matematiksel evrimdir.

Konuyla Alakalı İçerikler

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
Geri Bildirim