Bu yazının içerik özgünlüğü henüz kategorize edilmemiştir. Eğer merak ediyorsanız ve/veya belirtilmesini istiyorsanız, gözden geçirmemiz ve içerik özgünlüğünü belirlememiz için [email protected] üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Bazı zamanlar bilim terminolojisi oldukça ağır ve içinden çıkılmaz bir hal alabiliyor. Hatta bazı siteler, sayfalar, oluşumlar, düşünce akımları bu terminolojiyi kullanarak cehaletlerini, saçmalıklarını, yalanlarını gizlemek için kullanmaktadırlar. Bu konuda yapılabilecek en iyi test, sayfaların bu karmaşık terimleri açıklayıp açıklamadıklarını ve açıklıyorlarsa da ne kadar iyi açıkladıklarını, yazdıkları konu ile kullandıkları terminolojinin ne kadar uyumlu olduğunu sıkı bir şekilde denetlemektir. 

Evrim Ağacı'na her ay sadece 1 kahve ısmarlayarak destek olmak ister misiniz?

Şu iki siteden birini kullanarak şimdi destek olabilirsiniz:

kreosus.com/evrimagaci | patreon.com/evrimagaci

Öğrenmeye Devam Edin!
Evrim Ağacı %100 okur destekli bir bilim platformudur. Maddi destekte bulunarak Türkiye'de modern bilimin gelişmesine güç katmak ister misiniz?
Destek Ol
Gizle

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
Geri Bildirim Gönder