Bilim, Özgür Düşünce, Sekülerizm Sunumu (Çağrı Mert Bakırcı)

Bu yazının içerik özgünlüğü henüz kategorize edilmemiştir. Eğer merak ediyorsanız ve/veya belirtilmesini istiyorsanız, gözden geçirmemiz ve içerik özgünlüğünü belirlememiz için [email protected] üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Videodakilerin bir kısmı, yazarımızın kendi görüşüdür ve Evrim Ağacı'nın genel ilkelerini yansıtmayabilir. Evrim Ağacı ana organizatörlüğünde düzenlenen etkinliğe katılan konuşmacı ve dinleyicilerin dünya görüşleri birebir aynı değildir ve tartışılan konular, bilimsel bir araştırma konusu olmaktan ziyade, subjektif olabilecek görüşlerin bilime olabildiğince yakın bir yansımasıdır. Dolayısıyla konuşmacıların fikir ve görüşlerinden Evrim Ağacı sorumlu tutulamaz.

İyi seyirler.

***

Patreon destekçilerimiz arasına katılmak için: https://www.patreon.com/evrimagaci

Banka, kriptopara, PayPal yoluyla destek olmak için: http://evrimagaci.org/page/tr/maddi-destek

***

En son yüklediğimiz videoyu izlemek için: https://goo.gl/j2ekuh

En popüler videomuzu izlemek için: https://goo.gl/v0gCL3

***

Kanalımıza abone olmak için: https://goo.gl/n8BnO6

8. Aykut Kence Evrim Konferansı Tanıtım Filmi - 2

Ders-1: Evrimin Temelleri, İsimler, Kavramlar ve Tarih

Yazar

Çağrı Mert Bakırcı

Çağrı Mert Bakırcı

Yazar

Evrim Ağacı'nın kurucusu ve idari sorumlusudur. Popüler bilim yazarı ve anlatıcısıdır. Doktorasını Texas Tech Üniversitesi'nden almıştır. Araştırma konuları evrimsel robotik, yapay zeka ve teorik/matematiksel evrimdir.

Konuyla Alakalı İçerikler

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
Geri Bildirim