Bilim İnsanları ve Evren (Mayim Bialik)

Bu yazının içerik özgünlüğü henüz kategorize edilmemiştir. Eğer merak ediyorsanız ve/veya belirtilmesini istiyorsanız, gözden geçirmemiz ve içerik özgünlüğünü belirlememiz için [email protected] üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

"Bir bilim insanı olmak, evrene her yönüyle aşık olmak gibidir."

CBS'in meşhur Big Bang Theory ile NBC'nin Blossom isimli televizyon dizilerinde yaptığı aktristliği ile bilinen, Harvard Üniversitesi, Yale Üniversitesi ve Los Angeles Kaliforniya Üniversitesi'ne (UCLA) kabul alıp, UCLA'i seçen ve burada sinirbilim alanında doktora yapan Mayim Bialik, bilim insanlarıyla evren arasındaki "duygusal bağı" tek bir cümleyle anlatıyor.

"Zıplayan Genler" (Transpozonlar) Şizofreni ile İlişkilendirildi!

Evrimsel Biyolojinin Çözdüğü Gizem: Tarsiyerlerin Filogenetik Konumu

Yazar

Çağrı Mert Bakırcı

Çağrı Mert Bakırcı

Yazar

Evrim Ağacı'nın kurucusu ve idari sorumlusudur. Popüler bilim yazarı ve anlatıcısıdır. Doktorasını Texas Tech Üniversitesi'nden almıştır. Araştırma konuları evrimsel robotik, yapay zeka ve teorik/matematiksel evrimdir.

Konuyla Alakalı İçerikler

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
Geri Bildirim