Bakış Açınızı Değiştirin!

Bu yazının içerik özgünlüğü henüz kategorize edilmemiştir. Eğer merak ediyorsanız ve/veya belirtilmesini istiyorsanız, gözden geçirmemiz ve içerik özgünlüğünü belirlememiz için [email protected] üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Keşfedilmesi gereken o kadar çok şey var ki; bizler bunların hepsini bir kenara itip, bu gezegende birbirimizi yiyoruz. Sistemler öyle örmüş ki bizleri, hiçbir şeyin farkında değiliz. Hırs öyle bir köklemiş ki bizleri, hep sözde başarılar hep sözde mutluluklar peşindeyiz. Gözlerimizi toptan bir tür olarak gökyüzüne dikmeyi başarabilsek, gerisi gelecek ama... Şu soruyu kendimize bir sorup, arkasından gidebilsek: Farklı gök cisimleri üzerinden diğer gök cisimleri nasıl gözükür?

Görselde NASA'nın ve profesyonel fotoğrafçıların çektiği fotoğrafları sizler için derledik. Olay aynı ancak bakışlar çok farklı. 

İşte böyle! 

İngilizce, Latince ve Yunancadaki Gün İsimleri Nereden Geliyor?

Gökyüzündeki Bulutlar, Kuş ve Bilim

Yazar

Katkı Sağlayanlar

Çağrı Mert Bakırcı

Çağrı Mert Bakırcı

Editör

Evrim Ağacı'nın kurucusu ve idari sorumlusudur. Popüler bilim yazarı ve anlatıcısıdır. Doktorasını Texas Tech Üniversitesi'nden almıştır. Araştırma konuları evrimsel robotik, yapay zeka ve teorik/matematiksel evrimdir.

Konuyla Alakalı İçerikler

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
Geri Bildirim