Bu yazının içerik özgünlüğü henüz kategorize edilmemiştir. Eğer merak ediyorsanız ve/veya belirtilmesini istiyorsanız, gözden geçirmemiz ve içerik özgünlüğünü belirlememiz için [email protected] üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

ABD'nin Ay'a 9. insanlı uçuşu olan ve 4. kez ayak basmalarını sağlayan Apollo 15 uçuşu sırasında astronot Alfred Worden tarafından çekilen Dünya fotoğrafı... Nefes kesici, çünkü bu fotoğrafta alışık olduğumuzun aksine Dünya odakta değil. Pozlama süresi ve bulunulan açı sayesinde Dünya karanlık gözükürken, arkadaki yıldızlar görülebiliyor. Normalde Dünya ve Ay fotoğraflarında neden yıldızları göremediğimizi öğrenmek için evrimagaci.org/fotograf/35/6409">buraya tıklayabilirsiniz.

Evrim Ağacı'na her ay sadece 1 kahve ısmarlayarak destek olmak ister misiniz?

Şu iki siteden birini kullanarak şimdi destek olabilirsiniz:

kreosus.com/evrimagaci | patreon.com/evrimagaci

Öğrenmeye Devam Edin!
Evrim Ağacı %100 okur destekli bir bilim platformudur. Maddi destekte bulunarak Türkiye'de modern bilimin gelişmesine güç katmak ister misiniz?
Destek Ol
Gizle

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
Geri Bildirim Gönder