Bu yazının içerik özgünlüğü henüz kategorize edilmemiştir. Eğer merak ediyorsanız ve/veya belirtilmesini istiyorsanız, gözden geçirmemiz ve içerik özgünlüğünü belirlememiz için [email protected] üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Her ne kadar küfürlü bir karikatür olsa da, cidden bir düşünün... Şu anda yaşadığınız şehir her neyse, muhtemelen 1000 sene, 10.000 sene sonra ondan geriye sadece kalıntılar kalacak. Eğer insanlar o zamana kadar varlıklarını korumayı başarmış olabilirlerse, belki sizin evinizden geriye kalanlar, dönemin "arkeologları" tarafından kazılacak ve çıkarılacak.

Bu durum, insana şu soruyu sorduruyor: Arkamda gerçekten bulunmaya değer herhangi bir şey bırakıyor muyum? Eğer arkeologlar, benden geriye kalanları çıkardıklarında orada olsam, gururla, göğsümü gere gere "Evet, bu benim eserim!" diyebileceğim herhangi bir şey var mı?

Bu soru, insana geriye kalan ömründe çok daha faydalı işler yaptırabilir.

Bizden söylemesi... 

Evrim Ağacı'na her ay sadece 1 kahve ısmarlayarak destek olmak ister misiniz?

Şu iki siteden birini kullanarak şimdi destek olabilirsiniz:

kreosus.com/evrimagaci | patreon.com/evrimagaci

Öğrenmeye Devam Edin!
Evrim Ağacı %100 okur destekli bir bilim platformudur. Maddi destekte bulunarak Türkiye'de modern bilimin gelişmesine güç katmak ister misiniz?
Destek Ol
Gizle

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
Geri Bildirim Gönder