Albino Kanguru Nala

Bu yazının içerik özgünlüğü henüz kategorize edilmemiştir. Eğer merak ediyorsanız ve/veya belirtilmesini istiyorsanız, gözden geçirmemiz ve içerik özgünlüğünü belirlememiz için [email protected] üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Geçtiğimiz sene Almanya'daki Duisburg Hayvanat Bahçesi'nde doğan albino kanguru "Nala", büyük bir ilgi görüyor. Bakıcılarının söylediğine göre Nala diğerlerinden farklı olduğundan haberdar değil. Ne yazık ki, vahşi doğada bu kanguruların hayatta kalması neredeyse imkansız, çünkü göze çok batıyorlar ve avcılarının böylesine net bir rengi kaçırması mümkün değil. 

Nala şimdilik sağlıklı bir şekilde yaşamını sürdürüyor. Bazı görselleri şöyle:

 

 

 

 

Kaynak: Spiegel

Amerikan Pikası

Saiga Antilobu

Yazar

Çağrı Mert Bakırcı

Çağrı Mert Bakırcı

Yazar

Evrim Ağacı'nın kurucusu ve idari sorumlusudur. Popüler bilim yazarı ve anlatıcısıdır. Doktorasını Texas Tech Üniversitesi'nden almıştır. Araştırma konuları evrimsel robotik, yapay zeka ve teorik/matematiksel evrimdir.

Konuyla Alakalı İçerikler

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
Geri Bildirim