Akademik Camia ve Kurtlar Sofrası

Bu yazının içerik özgünlüğü henüz kategorize edilmemiştir. Eğer merak ediyorsanız ve/veya belirtilmesini istiyorsanız, gözden geçirmemiz ve içerik özgünlüğünü belirlememiz için [email protected] üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Akademik camiasındaki rekabet birçoklarınca pek bilinmez. Ancak gerçekten de kimi zaman tatlı, kimi zamansa insanlar arası ilişkileri bozabilecek düzeylere varan tartışmalar, rekabetler ve ne yazık ki birbirinin arkasından iş çevirme gibi tatsız olaylar akademi camiasında da bulunmaktadır. Bu tip insanî sıkıntılar her grupta mutlaka öyle veya böyle olacaktır; ancak önemli olan, tüm bunlara rağmen bilimsel ilerleyişi ve gelişimi sürdürmek...

Karikatür: Özer Aydoğan

Dikenli Çalı Engereği

Bir Ömür Boyu Bir Fantezi Peşinde Koşmak: Darwin, Kendi Teorisine Güvenmiyor Muydu?

Yazar

Çağrı Mert Bakırcı

Çağrı Mert Bakırcı

Yazar

Evrim Ağacı'nın kurucusu ve idari sorumlusudur. Popüler bilim yazarı ve anlatıcısıdır. Doktorasını Texas Tech Üniversitesi'nden almıştır. Araştırma konuları evrimsel robotik, yapay zeka ve teorik/matematiksel evrimdir.

Konuyla Alakalı İçerikler

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
Geri Bildirim