Ağaç Tüneli

Bu yazının içerik özgünlüğü henüz kategorize edilmemiştir. Eğer merak ediyorsanız ve/veya belirtilmesini istiyorsanız, gözden geçirmemiz ve içerik özgünlüğünü belirlememiz için [email protected] üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Ne yaparsak yapalım, doğaya saygı duyarak ve onu koruyarak yapabiliriz.

Fotoğraftaki kare Ukrayna'nın Kleven bölgesinde çekilmiştir. Resmi olarak "Ağaç Tüneli" olarak bilinen yol, Ukrayna'da "Aşk Tüneli" olarak anılmaktadır. İnsanın, istediği zaman doğaya olan saygısını koruyarak da bilimini ve teknolojisini ileri götürebileceğini bize net bir şekilde göstermektedir.

 

Kaynak: Milky way scientists

Ahtapot Vantuzları...

Koalalar ve Su

Yazar

Çağrı Mert Bakırcı

Çağrı Mert Bakırcı

Yazar

Evrim Ağacı'nın kurucusu ve idari sorumlusudur. Popüler bilim yazarı ve anlatıcısıdır. Doktorasını Texas Tech Üniversitesi'nden almıştır. Araştırma konuları evrimsel robotik, yapay zeka ve teorik/matematiksel evrimdir.

Konuyla Alakalı İçerikler

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
Geri Bildirim