9. Aykut Kence Evrim Konferansı (Teaser)

Bu yazının içerik özgünlüğü henüz kategorize edilmemiştir. Eğer merak ediyorsanız ve/veya belirtilmesini istiyorsanız, gözden geçirmemiz ve içerik özgünlüğünü belirlememiz için [email protected] üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

ODTÜ Biyoloji ve Genetik Topluluğu ve Evrim Ağacı olarak bu sene 9.'sunu düzenleyeceğimiz Aykut Kence Evrim Konferansı, Evrim Ağacı'nın akademik destekçilerinden olan ve Evrim Ağacı'nın içeriğini kendi bünyesindeki 2 bilirkişi aracılığıyla "yüksek kaliteli" olarak tasdiklemiş olan Avrupa Evrimsel Biyoloji Cemiyeti'nden (ESEB) 3 saygın araştırmacının ve ülkemizden birçok kıymetli hocamızın katılımıyla 21-22 Şubat 2015 tarihlerinde ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek!  ESEB'in ilk defa bu kadar kapsamlı bir şekilde Türkiye'de ağırlanacağı etkinliğe tüm okurlarımız davetlidir!

Şu ana kadar 166'sı kesin kayıt yaptırmış, toplamda 410 civarında katılımcımız bulunuyor. Kayıtlar salon kapasitesiyle sınırlı olduğu için, bir an önce kaydınızı internette yaptırıp katılım ücretinizi yatırmanızı tavsiye ederiz!

Kayıt ve Bilgiler İçin: http://biyogen.metu.edu.tr/9akek/

Facebook Etkinliği: https://www.facebook.com/events/653112091416348/

Bekliyoruz!

***

Yeni videolarımıza ve Evrim Ağacı ile yan oluşumlarının düzenli harcamalarına maddi destekte bulunmak için Patreon üzerinden bizi destekleyebilirsiniz: http://www.patreon.com/evrimagaci

Patreon'un nasıl çalıştığını merak ediyorsanız veya nasıl kullanacağınızdan emin değilseniz: http://www.evrimagaci.org/fotograf/48/7230

Patreon kullanımının video anlatımı için: https://youtu.be/yU0VT4Bt7RM

Paypal üzerinden destek olmak için: http://www.evrimagaci.org/fotograf/48/4105

IBAN kullanarak bir banka aracılığıyla bağışta bulunmak isterseniz, gerekli bilgileri edinmek için lütfen [email protected] adresinden bize ulaşınız.

1.5 Milyar Pikselle Andromeda Galaksisi

Ara Geçiş Fosilleri Bulunamadı Mı Diyorsun?

Yazar

Çağrı Mert Bakırcı

Çağrı Mert Bakırcı

Yazar

Evrim Mühendisi. Evrim Ağacı'nın kurucusu ve idari sorumlusudur. Bilim anlatıcılığı ve popüler bilim yazarlığı ile uğraşıyor. ODTÜ mezunu. Doktorasını Texas Tech Üniversitesi'nden evrimsel robotik alanında aldı.

Konuyla Alakalı İçerikler

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
Geri Bildirim Gönder