8. Ulusal Evrim Konferansı Kayıtları Başladı!

Bu yazının içerik özgünlüğü henüz kategorize edilmemiştir. Eğer merak ediyorsanız ve/veya belirtilmesini istiyorsanız, gözden geçirmemiz ve içerik özgünlüğünü belirlememiz için [email protected] üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

ODTÜ Biyoloji ve Genetik Topluluğu ile Evrim Ağacı olarak düzenlediğimiz 8. Ulusal Evrim Konferansı'mızın kayıtları başlamıştır. Bu sene yine yurtdışından birbirinden önemli evrimsel biyologları ağırlayacağımız etkinliğimiz, 26-27 Nisan 2014'te, ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi'nde düzenlenecektir!

Etkinlik halkımıza açıktır ve kayıt yaptırmak için buraya tıklayarak sitemize gidebilirsiniz!

Hepinizi bekliyoruz!

Göz Önünde Uçuşan Şekiller: Yüzer Noktalar

Bir Takımın Ölümü: Termitlerin Hamam Böceği Olduğu Keşfedildi!

Yazar

Çağrı Mert Bakırcı

Çağrı Mert Bakırcı

Yazar

Evrim Ağacı'nın kurucusu ve idari sorumlusudur. Popüler bilim yazarı ve anlatıcısıdır. Doktorasını Texas Tech Üniversitesi'nden almıştır. Araştırma konuları evrimsel robotik, yapay zeka ve teorik/matematiksel evrimdir.

Konuyla Alakalı İçerikler

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
Geri Bildirim