6 Gezegen Aynı Karede!

Bu yazının içerik özgünlüğü henüz kategorize edilmemiştir. Eğer merak ediyorsanız ve/veya belirtilmesini istiyorsanız, gözden geçirmemiz ve içerik özgünlüğünü belirlememiz için [email protected] üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

2016 Aralık ayı boyunca gezegenlerin konumu nedeniyle 5 ayrı gezegen (Merkür, Venüs, Satürn, Mars, Jüpiter) gökyüzünde aynı anda gözüküyor. Bu, basitçe 2 şeye neden oluyor: Astrologlara bol keseden yalanlar atmak için iyi bir fırsat ve astro-fotoğrafçılar bizler için leziz gökyüzü kareleri sunma olanağı! Biz tabii ki ikincisiyle ilgileniyoruz. ;)

reddit'teki Greghogan isimli kullanıcı tarafından çekilen bu fotoğrafta, Dünya da dahil olmak üzere 6 gezegen aynı karede yer alıyor.

Hazırlayan: ÇMB ve İG 

Kaynak: reddit

Çıyan ve Yavruları

Çocuklar, Özsaygı Özelliğini 5 Yaşına Kadar Çoktan Kazanmış Oluyor!

Yazar

Çağrı Mert Bakırcı

Çağrı Mert Bakırcı

Yazar

Evrim Ağacı'nın kurucusu ve idari sorumlusudur. Popüler bilim yazarı ve anlatıcısıdır. Doktorasını Texas Tech Üniversitesi'nden almıştır. Araştırma konuları evrimsel robotik, yapay zeka ve teorik/matematiksel evrimdir.

Konuyla Alakalı İçerikler

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
Geri Bildirim